Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

24/25.XI.2018 – Pierwszy Turniej singlowy, Panowie 55+, ranga 2 oraz Panie Open, ranga 3.

Fotorelacja oraz wyniki z turnieju!
W dniach 24/25 listopada, zorganizowaliśmy, po raz pierwszy turniej PZT AiS rangi 2 , kategorii Panowie 55+.
W turnieju udział wzięło 15 zawodników, z czołowych miejsc rankingu PZT, z całej Polski. Nasze miasto reprezentował Wojciech Turczeniewicz, który dotarł do półfinału turnieju pocieszenia.
Turniej główny zwyciężył Leszek Moczulski z Wrocławia, po bardzo zaciętym pojedynku z Januszem Słomińskim z Pabianic. Panowie walczyli o symboliczne pamiątki, puchary oraz bony pieniężne. Turniej pocieszenia zwyciężył Krzysztof Kużdrzał z Jastrzębia, pokonując Zbigniewa Szola , województwo łódzkie.
Panowie rozegrali mecze na bardzo wysokim poziomie.
Podczas turnieju, wręczony został puchar dla Wiesława Święcickiego, za zajęcie II miejsca w cyklu turniejów ” Tenis Club KK SUMMER 2018″, nieobecnego podczas turnieju MASTERS.

W kategorii Pań Open zwyciężyła Justyna Biernat- Dunal
z Gliwic, wygrywając wszystkie mecze w grupie. Pozostałe miejsca zostały przyznane, na podstawie, wygranych setów, gemów, a miejsce trzecie bezpośredniego, wygranego meczu, miedzy zawodniczkami.
Miejsce II Anna Bączkowska z Pyskowic.
Miejsce III i IV odpowiednio, zawodniczki z naszego miasta, Wioletta Bernat oraz Larysa Wypych,
Turniej w tej kategorii był rangi 3, tak, jak do tej pory.
Gratulacje dla zwycięzców, finalistów oraz wszystkich uczestników turnieju!