Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

10/11.XI. 2018 – I Turniej Singlowy Panowie Open, ranga 2 oraz Panowie 40+ ranga 3

Fotorelacja oraz wyniki z turnieju.
W sobotę, 10 listopada, zorganizowaliśmy, po raz pierwszy turniej PZT AiS rangi 2 , kategorii Panowie Open. Przyjechał do do nas, nowy zawodnik Michał Wilamowski z Gliwic, który zwyciężył turniej w tej kategorii, miejsce II zajął Adam Lichosik z Kędzierzyna – Koźla, miejsce III Tomasz Antosiak również z naszego miasta. Panowie rozegrali mecze na bardzo wysokim poziomie.
W kategorii 40 + zwyciężył Adam Bączkowski z Pyskowic, mecz finałowy zwyciężył, z bardzo wymagającym przeciwnikiem, byłym zawodnikiem, który przyjechał do nas z Bytomia, również po raz pierwszy, z Jarosławem Pinelesem. Miejsca III Paweł Czarnota z Olkusza / Piotr Szołtysek ze Zdzieszowic. Turniej w tej kategorii był rangi 3, jak do tej pory.
Gratulacje dla zwycięzców, finalistów oraz wszystkich uczestników turnieju!